معرفی ترندترین مدل موهای سال 2021

راهنمای ترندترین مدل موها

آیا با ترندترین مدل موها در سال 2021 آشنا هستید؟ ترندهای مو در سال 2021 از ترکیبی از مدل های قدیمی و مدل  های پیکسی زیبا و سایر مدل های جدید تشکیل شده است.

انتخاب مدل موی مناسب یکی از نکات مهم در زیبایی ظاهر همه ما است. اهمیت مو و رنگ آن بر چهره به قدری زیاد است که فرد را به اندازه سال ها پیرتر یا جوان تر نشان می دهد. از این رو مهم است که به موهای خود رسیدگی کرده و متناسب با چهره خود موهایتان را آراسته کنید. در این میان توجه به ترندهای روز را برای داشتن استایلی جذاب فراموش نکنید.

هنگام انتخاب مدل مو باید جنس مو، فرم صورت، چشم ها و رنگ پوست را در نظر گرفت. اما در سال جدید چه مدل موهایی پرطرفدار و ترند هستند؟ در مقاله پیش رو برخی از این مدل موها را با جزئیات کامل معرفی کرده ایم.

ترندترین مدل موهای سال 2021 را بشناسیم!

طی سالیان متمادی مدل های مو تنوع زیادی پیدا کرده اند. اگرچه برخی مدل ها بعد از چند سال فراموش شده اند، اما برخی از مدل ها همچنان طرفداران زیادی دارند. هر فردی بنا بر نوع مو و فرم صورت خود مدل و استایلی را برای موهای خود انتخاب می کند. در این راه کمک گرفتن از یک متخصص بسیار مهم است. همچنین استایل مو و لباس با یکدیگر هماهنگ باشند. از این رو آشنایی با ترندهای برتر لباس در سال 2021 نیز در زیباتر نشان دادن شما مهم است. در ادامه برای آشنایی با مدل های ترند مو با ما همراه باشید.

مدل موی باب پسرانه یا پیکسی

مدل موی باب پسرانه از سبک های کلاسیک محسوب می شود که از گذشته نیز مورد توجه افراد زیادی قرار داشته است. از ابتدای سال 2021 تاکنون این مدل مو مجددا طرفداران زیادی پیدا کرده است. به طور کلی موهای کوتاه به زنان حس جسارت و قدرت می دهد.

این مدل مو هم برای آقایان و هم برای خانم  ها مناسب به نظر می رسد. هر چقدر مو در این مدل کوتاه تر شود، به ترند سال 2021 نزدیک تر است. این طور به نظر می رسد که زنان می خواهند، با موهای کوتاه خود جهان را به چالش بکشند.

مدل موی پیکسی ترندترین مدل موها

رنگ موهای چند بعدی

وقتی صحبت از رنگ مو به میان می آید، استفاده از یک سری طیف رنگی، تغییر حیرت انگیزی را در چهره ایجاد می کند. این کار به موها جلوه ای چند بعدی نیز می بخشد. با داشتن 2 یا 3 لایه رنگ در موها که به صورت یکپارچه پخش شده اند، به صورت حس شادابی و نشاط بخشیده می شود. در این حالت موها طبیعی به نظر می رسند، اما از مجموعه ای از رنگ های ظریف و زیبا تشکیل شده اند. 

موهایی با برش های جسورانه و نوک تیز

در مدل موهای امسال شاهد بازگشت مدل موهایی با زوایای تیز خواهید بود. به ویژه مدل موی پیکسی و باب کوتاه بسیار مورد توجه هستند. مهم نیست چه نوع مویی داشته باشید، این نوع برش ها برای همه افراد مناسب است. به گفته کارشناسان موهایی با برش های تیز مهمترین ترند مو در سال 2021 به شمار می رود.

مو با برش های تیز ترندترین مدل موها

مدل موهای معروف به موهای هالیدی یا تعطیلات

در این مدل موها حالت طبیعی موها حفظ شده و ترندهای رنگی نیز ساده تر می شوند. همچنین در مدل موی هالیدی تکنیک های برجسته سازی از سبک طبیعی موها پیروی می کنند. با این مدل مو افراد حس راحتی بیشتری خواهند کرد. 

موهای هالیدی ترندترین مدل موها

بازگشت مدل موهای چند لایه

در چند سال اخیر مجددا مدل موهای چند لایه یا باب لایه ای ترند شده است، اما این ترند مو این بار لایه هایی ظریف تر دارند و جلوه خاصی به موها می بخشند.

برخی مدل بلندتر لایه ها را دوست دارند و برخی دیگر از افراد به مدل کوتاه تر آن علاقه نشان می دهند. این مدل مو هم برای موهای صاف و هم برای موهای فر مناسب است. همچنین مدل مو چند لایه هر فرم صورتی را زیباتر می کند. به همین دلیل مدل موهای چند لایه یکی از ترندترین مدل موها در سال 2021 محسوب می شود.

همچنین پرپشت نشان دادن موهای کم حجم از مزیت مدل باب لایه ای است و از این رو طرفداران زیادی به دست آورده است.

باب چند لایه ترندترین مدل موها

استفاده از اکسسوری های بیشتر و بزرگتر

استفاده از اکسسوری برای تزئین موها در سال 2021 بسیار رواج یافته است. این لوازم بیان کننده احساسات هستند و استفاده درست از آن ها با صرف کمترین هزینه استایل شما را زیر و رو خواهد کرد.

اکسسوری های مو همیشه مورد توجه بوده اند، اما استفاده تعداد بیشتری از آن ها در سایز های بزرگ و متنوع ترندترین استایل موهای امسال را می سازد.

اکسسوری های بزرگتر و بیشتر ترندترین مدل موها

مدل موی شگی

مدل موی شگی از ترندترین مدل موهای 2021 به شمار می رود. به موهای لایه لایه کوتاه شده تا زیر گوش مدل شگی گفته می شود. هر چقدر لایه ها کوتاه تر باشند و از نظم خاصی پیروی نکنند، جذاب تر به نظر می رسند. این مدل برای خانم های مسن نیز مناسب است، زیرا صورت آن ها را پرتر و جذاب تر نشان می دهد.

برای جلوی مو در این مدل یا موها را چتری کوتاه می کنند یا به دلخواه جلوی مو را به اندازه بقیه موها نگه می دارند. هر دو حالت مو زیبا است و بسته به فرم صورت فرد انتخاب می شود.

برای زیباتر نشان دادن این مدل مو فر کردن موها تصمیم درستی است. افراد زیادی به مدل موی فر شگی علاقه دارند. 

شگی ترندترین مدل موها

مدل موی کراپ

این مدل موی زیبا به هر فرم صورتی می آید و از مدل موهای دوست داشتنی سال 2021 به حساب می آید. نگهداری از این مدل مو راحت است. در سال 2021 خانم ها دیگر از تغییر نمی ترسند و دوست دارند مدل های جدید را نیز امتحان کنند. آن ها علاوه بر زیبایی خود به راحتی و حس قدرت و اعتماد به نفس نیز فکر می کنند. مدل موی کراپ این حس را در خانم ها ایجاد می کند.

انتخاب رنگ مویی جذاب، زیبایی و جلوه این مدل مو را دوچندان خواهید کرد.

مدل موی کرلی بلند

موهای فر در سال 2021 از ترندترین مدل موها محسوب می شود. بنابراین اگر موهای فر دارید، امسال لازم نیست کار زیادی روی موهای خود انجام دهید. زیرا امسال سال شماست. تنها کافی است که با یک براشینگ ساده موج های درشت و زیبای خود را نمایان تر کنید. موج دادن به موها زیبایی رنگ و هایلایت مو را افزایش می دهد.

موهایی با بافت ساحلی

به طور کلی بافت روی موها جذابیت مو را بیشتر می کند. در چند سال اخیر بافت زدن روی موها در بین خانم ها محبوبیت یافته است. یکی از این بافت های زیبا بافت ساحلی است. همانطور که دیدن موج های دریا هیچ گاه خسته کننده نمی شود، مدل موهای بلوند با بافت ساحلی نیز هیچ وقت از مد نمی افتند. این مدل بافت در سال 2021 طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

بافت ساحلی ترندترین مدل موها

مدل موی تا سرشانه

اگر فکر می کنید که مدل مویی که نه خیلی کوتاه است و نه خیلی بلند، زیبا و چشم نواز نیست، این تصور اشتباه است. در سال 2021 مدل موی تا سرشانه از ترندترین مدل موها محسوب می شود. تمایل به راحتی بیشتر امروزه خواسته هر فردی است. موی کوتاه در ایجاد این حس راحتی بی تاثیر نیست، از این رو موی سرشانه نیز امسال محبوب شده است.

موی سرشانه ترندترین مدل موها

حفظ حالت طبیعی موها

در گذشته کسانی که موهای فر داشتند، با صرف هزینه های گزاف موهای خود را صاف می کردند. کسانی هم که موهایی صاف داشتند، به فکر فر کردن موهای خود بودند. اما در سال 2021 مردم بیشتر تمایل دارند که شخصیت واقعی خود را در ظاهرشان نیز حفظ کنند. چه شما موهای فر داشته باشید چه موهایی وز و صاف فرقی نمی کند، شما زیبا هستید. بنابراین خانم ها امسال بافت و شکل طبیعی موهای خود را حفظ می کنند و دوست دارند که موهایشان طبیعی تر جلوه کند.

به طور کلی در چند سال اخیر خانم ها قدرت بیشتری برای پذیرش شخصیت خود دارند و کمتر به دنبال الهام گرفتن از دیگران هستند.

مدل موی مولت

در مدل موی مولت موهای اطراف صورت کوتاه می شود و موهای پشت سر بلندتر هستند. برای انتخاب این مدل مو دقت کنید که به صورت شما می آید یا خیر. در سال های گذشته مدل موی مولت بیشتر در میان مردان طرفدار داشت، اما امروزه زنان نیز شیفته این مدل مو شده اند. زنان در سال 2021 دوست دارند که بسیاری از مدل هایی که مختص مردان بود را نیز امتحان کنند. تلفیق این مدل با رنگ روشن جلوه ای متفاوت را در استایل خانم ها به وجود می آورد.

مدل موی مولت ترندترین مدل موها

موهای براق و درخشان

داشتن موهای براق نشان از وجود موهایی سالم در فرد است. موهای براق همچنان از ترندترین مدل موهای امسال به شمار می رود. برای داشتن چنین موهایی لازم نیست که در هالیوود باشید. مراقبت از موها و تامین مواد مغذی موردنیاز آنها و استفاده از محصولات مراقبتی حاوی ترکیبات موثر برای سلامتی و زیبایی موها نتیجه دلخواه را به شما می دهد و موهایی درخشان و زیبا خواهید داشت.  

همچنین مراقبت از پوست سر نیز برای رشد موها و زیباتر جلوه دادن آنها مهم است. به طور کلی در چند سال اخیر مردم بیشتر به سلامت موهای خود توجه می کنند. با حفظ سلامت موها از زیبایی طبیعی آن ها نیز بهره مند می شوید.

موهای براق ترندترین مدل موها

کلام آخر

در این مقاله ترندترین مدل موها در سال 2021 را برای آشنایی بیشتر خوانندگان گرامی شرح دادیم. امیدواریم با شناخت این مدل ها استایلی شیک و زیبا را برای موهای خود انتخاب کنید.