آشنایی با ترندترین رنگ موهای سال 2021

ترندترین رنگ موها در سال 2021

زیبایی و سلامت مو بر چهره افراد بسیار تاثیر می گذارد. از این رو همواره یکی از دغدغه های خانم ها حفظ سلامت موها و تنوع رنگ آن ها است. ایده گرفتن از ترندترین رنگ موها در سال 2021 به شما کمک می کند که رنگ موی موردعلاقه خود را راحت تر پیدا کنید. همچنین از طریق تغییر رنگ موها علاوه بر اینکه طبق مد روز پیش می روید، احساس بهتری نیز نسبت به خود و ظاهرتان پیدا می کنید.

با دگرگونی سبک زندگی به دلیل شیوع کرونا بسیاری از خانم ها موهای خود را در خانه رنگ می کردند، اما دیگر وقت آن رسیده است که همه افراد به روند عادی زندگی خود بازگردند. امیدواریم، خانم ها نیز بدون نگرانی از ابتلا به بیماری و با آسودگی خاطر صورت و مدل موهای خود را به منظور زیباتر شدن به دستان توانمند آرایشگران خود بسپارند.

در مقاله پیش رو برای آشنایی خوانندگان عزیز با رنگ موهای برتر سال 2021 برخی از آن ها را معرفی کرده ایم.

ترندترین رنگ موهای سال 2021 چیست؟

اگر می خواهید در ادامه با رنگ موهای ترند در سال 2021 آشنا شوید، با ما همراه باشید. با مشاهده این رنگ موها و ایده گرفتن از آن ها تغییرات جدید و زیبایی را روی موهای خود به وجود آورید و جذاب تر شوید.

استفاده از هاله ای از رنگ قرمز

با هر آرایشگر و استایلیستی که صحبت کنید، به شما می گوید که امسال سال مهمی برای سایه های قرمز است. استفاده از هاله ای از رنگ قرمز از ترندترین رنگ موها در سال 2021 محسوب می شود.

رنگ قرمز تاثیر زیادی بر زیبایی طبیعی چهره انسان دارد. از قرمز کم رنگ توت فرنگی گرفته تا تناژهای پررنگ قرمز برای افزایش جلوه رنگ پوست و رنگ چشم شما موثر است.

هاله رنگ قرمز ترندترین رنگ موها

هایلایت موهای جلوی صورت

این مدل رنگ مو در دهه 90 مدتی رایج بود. اما رنگ کردن تکه ای موهای جلوی صورت دوباره به عنوان ترندترین رنگ موی سال 2021 به دنیای مد و فشن بازگشته است. این نوع رنگ مو به صورت شما زیبایی خاصی می دهد.

امسال بهتر است از آرایشگر خود بخواهید که موهای دو طرف صورت شما را روشن تر کنند. همچنین اگر می خواهید تضاد بین موهای جلو صورت و باقی موها را افزایش دهید، برای بقیه موهای خود از یک رنگ یکدست استفاده کنید.

هایلایت جلوی مو ترندترین رنگ موها

رنگ موی بالیاژ قهوه ای

هایلایت های ظریف یک راه عالی برای زیباتر کردن ظاهر شما بدون تغییرات زیاد است. رنگ قهوه ای به موها حجم بیشتری می بخشد. این رنگ ظاهر زیبا و لطیفی دارد و برای همه نوع رنگ پوستی مناسب است.

از آرایشگر خود بخواهید که از میان طیف رنگ ها، رنگ قهوه ای که جلوه طبیعی تری به ظاهر شما می بخشد را روی موهای شما استفاده کند.

بالیاژ قهوه ای ترندترین رنگ موها

رنگ موی بادامی

در ماه های گرم سال 2021 شاهد رنگ های زیادی از انواع رنگ بادامی، فندقی و بادام زمینی هستیم. این رنگ موها با تم شاد و گرم خود همان گزینه ای است که برای رنگ موهای خود در این دوران بحران کنونی کرونا به آن نیاز دارید. از این طریق سرزندگی و شادابی بیشتری به چهره خود می بخشید.

همچنین از رنگ موی فندقی یا بادامی به عنوان ترندترین رنگ موهای امسال به صورت هایلایت در موهای تیره خود نیز استفاده کنید. این کار زیبایی طبیعی موهای شما را دوچندان می کند.

رنگ بادامی ترندترین رنگ موها

مشکی پرکلاغی

شاید رنگ مشکی پرکلاغی در نگاه اول رنگی ساده به نظر برسد، اما اصلا اینطور نیست. طیف رنگی موی مشکی بسیار گسترده است. اینکه آرایشگر شما به آن سیاهی و درخشش مدنظر دست پیدا کند، هنر او را نشان می دهد.

یکی از مزایای استفاده از رنگ موی مشکی پرکلاغی این است که زمان زیادی در حدود 6 ماه روی موهای شما باقی می ماند و رنگ مویی ثابت محسوب می شود. علاوه بر این با توجه به اینکه رنگ مشکی رنگی کلاسیک به شمار می رود، هیچ گاه از مد نمی افتد و همیشه از آن لذت می برید. این رنگ همیشه زیبا و جذاب است.

مشکی پرکلاغی ترندترین رنگ موها

رنگ موی بالیاژ بلوند

امروزه رنگ موی بالیاژ بلوند طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر در سال 2021 می خواهید مویی درخشان تر داشته باشید، رنگ موی بالیاژ بلوند انتخاب مناسبی برای شما است.

این رنگ از ترندترین رنگ موهای امسال به شمار می رود. برای داشتن این رنگ موی زیبا از آرایشگر خود بخواهید که سایه های مختلف رنگ بلوند را در بین موهای شما قرار دهد.

بالیاژ بلوند ترندترین رنگ موها

رنگ موی شامپاینی نقره ای

در این رنگ مو از ترکیبی از رنگ های گرم و سرد بهره مند می شوید. این رنگ مو برای افرادی با موهای خاکستری که می خواهند گزینه جدیدی را امتحان کنند، بسیار زیبا است. از آرایشگر خود بخواهید که تونرهای مرواریدی و نقره ای شفاف را روی موهای بلوند شما استفاده کند.

شامپاینی نقره ای ترندترین رنگ موها

رنگ موی قرمز مسی

همزمان با پخش سریال معروف ملکه شطرنج رنگ موی قرمز مسی به یکی از ترندترین رنگ موهای سال 2021 تبدیل شده است. این رنگ موی زیبا برای انواع رنگ پوست ترکیب خوبی ایجاد می کند، اما رنگ موی قرمز مسی به ویژه برای افرادی با پوست روشن مناسب تر است.

ترکیب این رنگ مو با انواع هایلایت های بلوند نیز جذاب و خیره کننده است. رنگ موی قرمز مسی را با دکلره یا بدون آن روی موهای خود استفاده کنید. بدون تردید این رنگ موی جذاب یکی از انتخاب های مناسب برای رنگ موی نیمه دوم سال محسوب می شود.

قرمز مسی ترندترین رنگ موها

رنگ موی بلوند دخترانه

امسال موج جدیدی از رنگ موهای بلوند طبیعی به راه افتاده است که در تمام طول سال استفاده می شود. در این رنگ مو ریشه های خود را طبیعی نگه دارید و سایه های بلوند طبیعی و دخترانه ای را در موهای خود ایجاد کنید.

بلوند دخترانه ترندترین رنگ موها

رنگ موی پاپ اوبرن (Auburn Pop)

رنگ های قرمز به وضوح از ترندترین رنگ موهای سال 2021 هستند. اما در این رنگ مو علاوه بر استفاده از رنگ قرمز از سایه های رنگ قهوه ای نیز استفاده شده است که رنگ موها را کمی ملایم تر می کند. به کار بردن دو رنگ برای موها به آن حجم می بخشد. رنگ موی پاپ اوبرن برای افرادی با پوست های سبزه که به دنبال تغییراتی در ظاهر خود هستند، مناسب است.

پاپ اوبرن ترندترین رنگ موها

رنگ موی آمتیست

آمتیست رنگ مویی جذاب است که قدرت و ظرافت را در کنار یکدیگر دارد. استفاده از این رنگ مو عملی جسورانه محسوب می شود. رنگ موی آمتیست تن رنگی گرمتر از بنفش دارد. اگر وسوسه شده اید که این رنگ را برای موهای خود استفاده کنید، به یاد داشته باشید که قبل از مصرف این رنگ موهای خود را کاملا سفید کنید.

آمتیست ترندترین رنگ موها

رنگ موی فندقی قهوه ای

رنگ موی فندقی قهوه ای یکی از ملیح ترین رنگ های گرم است. این رنگ مو برای افرادی که می خواهند رنگ مویی گرم و تیره داشته باشند، مناسب است. رنگ موی فندقی قهوه ای به راحتی موهای سفید شما را می پوشاند. این رنگ مو برای همه افراد با رنگ پوست های مختلف مناسب است. اما با رنگ پوست تیره زیبایی و جلوه بهتری از خود نشان می دهد.

فندقی قهوه ای ترندترین رنگ موها

رنگ موی آمبره دودی

رنگ موی خاکستری جزو زیباترین و ترندترین رنگ موهای سوپرلایت سال 2021 محسوب می شود. رنگ آمبره دودی ممکن است خلاقانه روی موهای شما اجرا شود یا به صورت طبیعی روی موهایتان درآید. نحوه اجرای آن به انتخاب شما بستگی دارد.  

در طول یک سال گذشته خانم ها بیشتر تمایل دارند که ظاهری طبیعی داشته باشند و بسیاری از آن ها تصمیم گرفته اند که موهای خاکستری خود را به معرض نمایش بگذارند.

آمبره دودی ترندترین رنگ موها

رنگ موی ماهاگونی

اگر دوست دارید، رنگ مویی با تم قرمز را تجربه کنید، رنگ موی ماهاگونی مختص شما است. این رنگ در عین قرمز بودن، چندان جلب توجه نمی کند. یکی از ترندترین رنگ موهای سال 2021 رنگ موی ماهاگونی است. این رنگ موی زیبا و جذاب طیف رنگ های مختلفی دارد.

تنوع تنالیته رنگی آن از رنگ قهوه ای متمایل به قرمز تا رنگ قرمزی که در خود قهوه ای نیز دارد را شامل می شود. این امر دست شما را برای انتخاب رنگ دلخواه باز می گذارد.

ماهاگونی ترندترین رنگ موها

رنگ موی شنی تروپز

در سال 2021 تغییرات خیره کننده ای در تناژ رنگ موها رخ داده است. امسال رنگ های گرم تر طرفداران بیشتری دارند. برای اینکه با رنگ های گرم به استقبال زمستان بروید، رنگ موی شنی تروپز از بهترین و ترندترین رنگ موی امسال به شمار می رود.

رنگ موی شنی تروپز ترندترین رنگ موها

رنگ موی بالیاژ معکوس

رنگ موی بالیاژ معکوس بیشتر برای افرادی با موهای بور و بلوند استفاه می شود. این رنگ مو که یکی از ترندترین رنگ موهای سال 2021 است، برای تیره کردن موها به کار می رود. البته نتیجه استفاده از این رنگ مو چیزی شبیه استفاده از تکنیک آمبره و سامبره است. در این روش بیشتر از رنگ های قهوه ای و خاکستری استفاه می کنند.

بالیاژ معکوس ترندترین رنگ موها

هایلایت های ضخیم

اغلب هایلایت ضخیم یا تکه ای را به صورت ردیفی یا دسته ای در بین موها انجام می دهند. این هایلایت ها طیف رنگی از بلوند متوسط تا خیلی روشن را شامل می شوند. اگر می خواهید که ظاهر چشمگیری داشته باشید و به دنبال هایلایت هایی با تضاد زیاد هستید، از آرایشگر خود بخواهید که این تکنیک را روی موهایتان پیاده کند. هایلایت های ضخیم برای پوشاندن موهای سفید شما نیز مناسب است.

هایلایت های ضخیم ترندترین رنگ موها

رنگ موی صورتی پاستلی

رنگ موهای روشن و فانتزی همیشه طرفداران زیادی داشته است. در سال 2021 نیز یک نمونه از این رنگ های خاص و دلفریب یعنی رنگ موی صورتی پاستلی دوباره جزو ترندترین رنگ موهای سال محسوب می شود. این رنگ مو امسال محبوبیت زیادی پیدا کرده است و در هر کجای دنیا ممکن است که آن را روی موهای دیگران مشاهده کنید.

صورتی پاستلی ترندترین رنگ موها

کلام آخر

تغییر رنگ موها در تغییر چهره و ظاهر افراد بسیار موثر است. با انتخاب رنگ موی مناسب چهره و فرم صورت زیبایی چهره خود را دوچندان خواهید کرد. از این رو در این مقاله برخی از ترندترین رنگ موها در سال 2021 را برای آشنایی خوانندگان عزیز با جدیدترین و محبوب ترین رنگ موها معرفی کردیم.